AQUA KRÉM ALOE VERA 90ML
Cikkszám: 
DHZ_36354
Szállítási idő:
3-4 munkanap
Készleten több, mint 10db
Bruttó 869 Ft
A vásárlás után járó pontok: 9 Ft
Kedvezményeket keres?
Részletek

Aloe vera kivonatot tartalmazó nyugtató és ápoló krém, melyet Dr. Gracza István gyógyszerész készít. 
Az orvosi aloé – céljának megfelelő feldolgozás után – sikeresen alkalmazható számos betegségre, emésztőszervi- és bőrproblémákra. Már az ősidőkben is szívesen alkalmazták. Elismertsége és népszerűsége egyre inkább növekszik.

Aqua hidratáló krém aloe vera kivonattal száraz, problémás és vegyes bőrre, fiataloknak és időseknek egyaránt alkalmas, védi az érzékeny bőrt a külső hatásoktól (hideg, meleg). A krém illata kellemes és temészetes. Friss, és könnyű krém, ami könnyen felszívódik, kiváló nappali és éjszakai használatra.

Összetevők:
víz, glicerin, ásványi olaj, cetearil-alkohol, aloe vera kivonat, poliszorbát 60, metilparabén, eukaliptusz globulus olaj

Használat:
Gyengéden masszírozzon egy kis mennyiségű krémet a tiszta és száraz bőrre igény szerint, naponta akr többször is. A krém egész évben használható, még extrém melegben vagy hidegben is. Ideális minden bőrtípusra, frissen és hidratáltan tartja a bőrt.

Figyelmeztetés:
Csak külső használatra. Ne használja, ha allergiás a termék bármely összetevőjére. Gyermekek elől elzárva tárolandó. Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek, és óvja a közvetlen napfénytől.

 

Forrás: gyártó/forgalmazó 2020. augusztus



Valós vásárlói vélemények

Adatok
Vonalkód:
5999517430156
Utoljára frissítve:
2026-04-21 16:15:14
Tömeg:
90 g/db
Hasonló termékek
AQUA KRÉM ALOE VERA 90ML
Bruttó 869 Ft