I-TEC USB 2.0 Fast Ethernet Adapter Advance Black
Cikkszám: 
DC_224008
Típus : Külső
Csatolófelület : USB-A
LAN port : 1
LAN sebesség : 10/100Mb
Wireless : Nem
Antenna : Nem
Dual Band : Nem
Tri Band : Nem
Bluetooth : Nem
USB-hub : Nem

A meleg időre való tekintettel:
Csak saját felelősségre tudjuk futárszolgálattal elküldeni vagy csomagautomatába kézbesíteni azon termékeinket, melyek hőérzékenyek (pl. csokoládék).

Amennyiben a termék a szállítás során megolvad, nem tudunk felelősséget vállalni a keletkezett kárért. Nyári melegben javasoljuk a személyes átvételt.

Köszönjük megértésüket!

Szállítási idő:
2-5 munkanap
Utolsó darabok
Bruttó 4 390 Ft
A vásárlás után járó pontok: 44 Ft
Kedvezményeket keres?
Részletek
Külső, USB-A, 1xLAN port , LAN sebesség 10/100Mb

Az ADVANCE sorozat az i-tec tartozékok legmagasabb szintje, amely a termékek csúcstechnológiáit kínálja Önnek modern dizájnnal és exkluzív csomagolással.

Az i-tec USB 2.0 Fast Ethernet adapter egy külső 100/10Mbps-os hálózati kártya USB interfészen keresztül történő csatlakozáshoz. Ennek az adapternek köszönhetően egyszerűen és elegánsan hozzáadhat egy másik hálózati kártyát számítógépéhez, notebookjához vagy táblagépéhez. Külső tápegységre nincs szükség. Az adapter az operációs rendszerek széles skáláját támogatja a Windows és Mac OS operációs rendszertől a Linuxig.

Az Ethernet hálózati kapcsolat az Android rendszerben is használható. Ennek a funkciónak a támogatását azonban a gyártónak közvetlenül az adott Android készülékbe kell beépítenie. Ezt a támogatást könnyen ellenőrizheti a Hálózati kapcsolat beállításai → Egyéb hálózatok menüpontban, amelynek tartalmaznia kell az Ethernetet.



Valós vásárlói vélemények

Adatok
Vonalkód:
8595611700255
Utoljára frissítve:
2026-06-01 23:20:22
Gyártói cikkszám:
U2LAN
Gyártó:
I-TEC
Kategória:
Hálókártya
Tömeg:
60 g/db
Hasonló termékek
I-TEC USB 2.0 Fast Ethernet Adapter Advance Black
I-TEC USB 2.0 Fast Ethernet Adapter Advance Black
Bruttó 4 390 Ft